Pokoje

Nasze Pokoje

Nasza villa oferuje komfortowe pokoje 2, 3, i 4-osobowe (typu studio). Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, suszarkę, TV, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz dostęp do szybkiego Wi-Fi. Pokoje na pierwszym i drugim piętrze posiadają własny balkon. Na terenie obiektu znajduje się kompleksowo wyposażona kuchnia i jadalnia. Do dyspozycji Państwa mamy także miejsce do grillowania oraz mały plac zabaw dla dzieci.

Dla gości przyjeżdzających samochodem oferujemy płatny parking przy obiekcie. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej sprawiło, że dopracowaliśmy każdy szczegół i stworzyliśmy idealne miejsce dla komfortu naszych gości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Pokoje

2 - osobowe

Komfortowe pokoje dwuosobowe - idealne dla par. W każdym z nich znajdą Państwo wygodne łoże, łazienkę, suszarkę, TV, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, a także dostęp do szybkiego Wi-Fi.

Pokoje

3 - osobowe

Wyjątkowe pokoje trzyosobowe, które idealnie sprawdzą się dla rodzin. W każdym z nich znajdą Państwo wygodne łoże, rozkładaną sofę, łazienkę, suszarkę, TV, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz dostęp do szybkiego Wi-Fi.

Pokoje

4 - osobowe

Wspaniałe pokoje czteroosobowe - idealnie nadające się na rodzinny wypoczynek lub pobyt z przyjaciółmi. W każdym z nich znajdą Państwo wygodne łoże, rozkładaną sofę, łazienkę, suszarkę, TV, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, a także dostęp do szybkiego Wi-Fi.